Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Wakacje 2017 skończone :)

09.09.2017

Po minionych wakacjach pozostały pamiątki oraz miłe wspomnienia!! Ulubiony okres naszych podopiecznych czyli WAKACJE obfitował w różne atrakcje!! Starsza młodzież wyjechała na atrakcyjny obóz w Karkonosze. Wrócili zmęczeni, opaleni ale jakże szczęśliwi. Młodsze dzieci gościły w miejscowości Cyców na koloniach, poznając nowych przyjaciół i oczywiści odkrywając nowe miejsca.

Wakacje to również dobry czas na rozwijanie swoich pasji, dziewczynki miały możliwość wyjazdu na obóz jeździecki w Runowie. Wróciły jeszcze bardziej rozkochane w zwierzętach, bogatsze o wiedzę i doświadczenia.

Chłopcy mogli poznać swoje umiejętności na obozie survivalowym!! Podobno prawdziwa szkoła przetrwania za rok też już są chętni na taką dozę adrenaliny!!!

Obóz chrześcijański podkarmił duszyczki naszej młodzieży w Jabłonowcu. Czym by były wakacje bez wyjazdu na obóz żeglarski w Siemianach ! Było aż kilka turusów.

Pani dyrektor również miała możliwość spędzenia kilku dni wakacji u byłych wychowanek mieszkających w Islandii.


 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy wsparli Nas finansowo!!!!

 

Wszystkim wypoczętym uczniom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym oraz samych 6 !!!!!

« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!