Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Mikołaje mnożą się :)

09.12.2017

Magiczny miesiąc Mikołajowy u nas w pełni.... Rozpoczął się wyjazdem do Elbląga do teatru na spektakl „ Dziewczynka z zapałkami” a sprawcami wyjazdu byli uczniowie klas gimnazjalnych Samorządu Uczniowskiego Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrównie. Wrażenia z wyjazdu ogromne!!!! Nie mogło zabraknąć wizyty Świętych Mikołajów w osobach naszych wspaniałych STRAŻAKÓW z Kazanic oraz Byszfałdu, którzy osłodzili życie naszym milusińskim!

Firma KRAMER również nie zawiodła reperując nasz magazyn środkami czystości oraz zapowiedzieli niespodziankę ale to już po nowym roku ( doczekać się już nie możemy) . Dostojni Państwo Marzena i Stefan Fiłonowiczowie oraz Krystyna i Leszek Gójscy obdarowali naszych podopiecznych reklamówami wypełnionymi po brzegi słodyczami!Państwo Młodkowscy podarowali słodycze oraz bardzo potrzebne środki czystości!

Wsparły nas również szkoły im. „ Sybiraków” z Netty i Nowego Sącza. Sybiracy z Netty zadbali by naszym podopiecznym nie zmarzły nogi gdyż dostaliśmy tyyyle par skarpet oraz środki czystości żeby było można skarpetki prać ;). Natomiast Sybiracy z Nowego Sącza przekazali środki pieniężne na zakup nowego bezpiecznego busa !!

PAŃSTWA odwiedziny z pełnymi rękoma sprawiłyże nasze serca są ogromnie wdzięczne i szczęśliwe!!! My ze swojej strony możemy jedynie ukłonić się i bardzo za wszystko PODZIĘKOWAĆ!!!!!


« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!