Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Mikołaje DZIĘKUJEMY

01.03.2021

Nadszedł czas by podsumować naszych COVID-owych Mikołajów. Sytuacja  w dalszym ciągu jest „ trudna”, z którą mierzymy się każdego dnia dlatego nasze PODZIĘKOWANIA za każdy jeden dar w różniej postaci czy to paczek indywidualnych, czy to słodyczy, owoców czy chemii czy za nieocenione wsparcie finansowe…Z całego serducha Naszym Darczyńcom, przyjaciołom DZIĘKUJEMY !!!! OTACZAMY PAŃSTWA CIEPŁYMI MYSLAMI oraz przyciągamy normalność do siebie żebyśmy mogli się spotkać, przytulić, porozmawiać bez obawy przed wirusem …..

Serdecznie Pozdrawiamy mieszkańców miasta Lubawa a szczególnie Pana Tomasza i jego kolegi  z Lubawy, którzy obdarowali nas ogromem potrzebnych produktów !! Pozdrawiamy zaprzyjaźnionych Terytorialsów i dziękujemy za paczuchy!!! Dziękujemy pracownikom Urzędu Miasta Ostróda za wspaniałe niespodzianki.

Pani Joannie Sperczyńskiej i całej społeczności szkolnej SP nr 65 w Warszawie, ogromnie dziękujemy za indywidualne paczki, w których każdy znalazł bon do empiku!!! ( Szaleństwo zakupowe trwa ;)). Czekamy bacznie na otwarcie basenu w Morągu, gdyż Pan Wiceburmistrz Leszek Biernacki obdarował na voucherem na wodne szaleństwo !!

Sponsorom akcji Mikołaj w Koronie ślemy mega uściski za niesamowicie trafione paki, paczki, paczuszki!!

Bliskiej, nietuzinkowej i energicznej Agnieszce Skryckiej za Ej to Mikołaja bardzo, bardzo dziękujemy !!! Paczki indywidualne trafione w punkt, choć ta edycja była naprawdę spokojna w porównaniu do poprzednich spotkań ….

Panu Grzegorzowi i Pani Magdalenie z planety  N7 serdecznie dziękujemy za Mikołajowy zawrót głowy !!! Pozdrawiamy ekipę animatorów z Gdańska, którzy wnieśli tyle energii oraz nadzieję, na lepsze jutro… Naszym ukochanym Motocyklistom z Iławy na czele z Panią Iwonką ślemy uściski za prezenty !!!

Wszystkim MIKOŁAJOM najwspanialej DZIĘKUJEMY oraz życzymy dużo, dużo zdrówka !!


« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!

Rozliczenie PIT

Przekaż 1% naszej organizacji