Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Mikołajkowe prezenty :)

10.12.2021

Worek z prezentami Naszych Mikołajów chyba nie ma dna….. ( z czego bardzo się cieszymy). Po raz kolejny ogłaszamy iż grudzień jest miesiącem cudów !!

Mikołajkowe obdarowywanie rozpoczęli wieloletni darczyńcy ze szkoły im. „ Sybiraków” w Nettcie, którzy przekazali nam wspaniałe paczuchy.

Jak co roku pojawili się z prezentami nasi niezawodni STRAŻACY z Kazanic i Raczka!!!

Nie zapomniał o nas również Pan Zbigniew Sitnik, który przekazał same dobroci dla naszych brzuszków ( to co dzieci lubią najbardziej- słodkości i smaczne napoje) !!!

Bardzo miłą niespodziankę sprawiła nam wizyta pań z OHP i CKU z Ostródy, które wspólnie z uczennicami z klasy fryzjerskiej zajęły się fryzurami naszych podopiecznych!! Mało tego jeszcze otrzymaliśmy ( trafione w sam punkt) prezenty w postaci ozdób świątecznych !!

Za sprawą Pana Mirosława Cydzik ( chyba jednego z największych fanów naszych Domów) , który wspólnie ze swoimi przyjaciółmi:  Panią Marzeną, Toyotą Mir Wit z Olsztyna i Panem Krystianem podarowali piłkarzyki, worek i rękawice oraz sprzęt małego elektronika!!!!

Dziękujemy firmie HemPoland z Władysławowa za kosmetyki, chemię oraz za artykuły papiernicze ( które schodzą jak świeże bułeczki!!)

Podziękowania również kierujemy dla naszej wychowawczyni Pani Joanny Skurzewskiej, która  swoją ciężką pracą  odnalazła sponsora, który ubrał nasze dzieciaki i młodzież  od stóp do głów i nawet zostało na maka ;)

Najszczersze podziękowania ślemy Wam Kochani Przyjaciele !!!


« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!

Rozliczenie PIT

Przekaż 1% naszej organizacji