Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Dzień Dziecka

24.06.2017

Dziewiąty czerwca- piątek- to szczęśliwy dzień dla młodszej gromadki mieszkańców Domu, ponieważ tego dnia nadeszły spóźnione atrakcje z okazji Dnia Dziecka.

Pobudka, śniadanko i wyjazd !! Na rozbudzenie wizyta w Multikinie w Elblągu na filmie pt. „ Piraci z Karaibów”. Mega energia, dzieciaki wyszły z wypiekami na twarzy, a to dopiero początek!! Następnie kierunek Nowa Holandia i istny szał ciał …. atrakcja poganiała atrakcję!! Zaczęliśmy od obłędnego tunelu potem zjeżdżalnia z lwa giganta, odwiedziliśmy dwór króla Artura , mini zoo, ptaszarnię, wyskakaliśmy się na trampolinach, szukaliśmy się w labiryntach, poszaleliśmy w parku linowym, zaliczyliśmy kopalnię złota itd., itd., Nakarmiliśmy wygłodniałe, zmęczone brzuszki i wróciliśmy do Domu by wypoczywać.

Bardzo dziękujemy za pomysł, organizację oraz wsparcie finansowe panu Przemysłowi Opalach oraz Warmińsko- Mazurskiemu Stowarzyszeniu Pomocy Dziecku i Rodzinie w Szymonowie!!!!

P.S. O naszej wspaniałej młodzieży wzmianka pojawi się później....


 

 

 

 

 

« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!