Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Mikołajki!!

12.12.2018

Mikołajki od bladego świtu po samiusieńki wieczór były bardzo ekscytujące !! Rano w kapciu dzieciaki znalazły prezenciki..... i lawina niespodzianek ruszyła.... Po południu nasze młodsze oraz najmłodsze dzieciaki skorzystały z zaproszenia odwiedzin w ostródzkim hotelu Willa Port Art & Business, gdzie czekało tyle wspaniałych atrakcji. Na początku krótkie zapoznanie, poczęstunek i emocje nabrały rozpędu fabryka pierników pieczenie, ozdabianie, własnoręcznie skomponowana pizza, która trafiła do brzuszka naszych milusińskich. Zajęcia artystyczne: tworzenie ozdób świątecznych i wiele, wiele radości. Z pustymi rękoma nie wyjechaliśmy gdyż otrzymaliśmy piękną choinkę ( która już stoi ubrana i cieszy oko na świetlicy) oraz światełka. My w ramach wdzięczności podarowaliśmy własnoręcznie wykonany stroik!! Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniale spędzony czas, nowe doświadczenia!!

A to jeszcze nie koniec... podczas zabawy dzieciaków w hotelu nasze starszaki miały okazję gościć szanownych członków Rotary Club Olsztyn. Chcielibyśmy podziękować za mikołajkowy dar, dzięki któremu będziemy mogli bezpiecznie poruszać się po drogach !! Jak zawsze serdecznie zapraszamy !!!

Wieczorem, kurier dostarczył ogromne paczuchy, których nikt się nie spodziewał. A to za sprawą pani Moniki oraz pani Aldony związanych z firmami GrupoLar i Staples Solutions, które przesłały gry planszowe, przybory szkolne, książki i nasze ulubione słodycze!!!!

Wszystkim, którzy tego dnia przyczynili się do ogromnej radości naszych dzieci serdecznie dziękujemy i zapewniamy, że myślimy o Was ciepło!!!


 

« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!