Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Witaj Warszawo- to znowu my!!

25.10.2019

Dnia 22 października byliśmy na zaproszenie - naszych przyjaciół z firmy HERTZ oraz NFM- na wycieczce w naszej ukochanej Warszawie. Mieliśmy możliwość spędzenia cudownych chwil oraz odkrywaliśmy co jeszcze było dla nas nieznane. Zupełnie zapomnieliśmy o całym świecie w Centrum Nauki Kopernik! Zapoznaliśmy się w wieloma ciekawostkami naukowymi, dzięki którym łatwiej nam będzie zrozumieć świat. Oszołomieni i podekscytowani udaliśmy się z naszymi Przewodniczkami do pizzerii !!! Mogliśmy zamówić co tylko chcieliśmy i w miłej atmosferze między kęsami rozmawialiśmy o naszych wrażeniach.  Po pysznym obiadku poszliśmy na spacer na Stare Miasto, które w promieniach jesiennego słońca wyglądało wspaniale. …. Dzień zakończył się kolacją w McDonald ’s – nie ma jak to zdrowa dieta- ale korzystamy jak możemy !

Pięknie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego wyjazdu, w czasie którego wiele się nauczyliśmy i zobaczyliśmy. Paniom: Karolinie, Ewelinie i Emilii DZIĘKUJEMY za opiekę i miłe towarzystwo!!  Panu Marcinowi dziękujemy za bezpieczne przewożenie i sympatyczne towarzystwo ! A wszystkim pracownikom firmy HERTZ za otwarte serca i świetne pomysły……

« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!

Rozliczenie PIT

Przekaż 1% naszej organizacji