Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Mikołaj w czasie pandemii...

10.12.2020

Tak, tak…to już grudzień i wór z prezentami rozwiązany.

W tym roku wyjątkowo jest trudny czas ze względu na panującą pandemię lecz nieśmiało z zachowaniem oczywiście wymogów sanitarnych odwiedzają nas kochani Mikołajowie.

Bardzo byśmy chcieli podziękować Naszym ukochanym Strażakom z Kazanic i mieszkańcom Raczka za paczuchy mikołajowe.

Nie zapomnieli o nas żołnierze Terytorialsi na czele z panem Wojciechem Gudaczewskim, którzy zasypali nas wspaniałościami!!

Ogromną radość sprawiła nam wizyta piłkarzy z Sokół Ostróda, którzy nie tylko wnieśli dużo radości ale obdarowali dzieciaki słodkościami oraz gadżetami klubowymi J .

Dziękujemy serdecznie społeczności szkolnej im. „ Sybiraków”  w Netcie za ogrom bardzo potrzebnych nam rzeczy do użytku w dniu codziennym oraz za słodycze!!

Nasz przyjaciel Pan Stefan Fionowicz wraz ze swoją ekipą KRIS-MAR jak co roku pamięta o nas, wspierając nas meblami i uwielbianymi przez wszystkich słodyczami!!

Dotarł do nas czek od Aktywnych Charytatywnych Przyjaciół z Energa, którzy już zimową porą zabezpieczyli nam środki finansowe na obozy letnie !! Bardzo nam przykro, że nie mogliśmy Państwa ugościć w naszym Domu….

Za ogromne serce, prezenty dziękujemy wspaniałemu małżeństwu Monice i Tomaszowi Ryneckim oraz Pani Angelice Szczuplińskiej!!

Pragniemy podziękować indywidualnym darczyńcom za wszelki wkład żeby pojawił się uśmiech na twarzach naszych podopiecznych……

 

Lista jest długa ale mamy małe przecieki, że to jeszcze nie koniec ……


« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!

Rozliczenie PIT

Przekaż 1% naszej organizacji