Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Mikołaje, Mikołaje ;)

21.12.2021

Po raz kolejny przesyłamy serdeczne podziękowania firmie Kramer, którzy nie tylko zadbali o to by ciepło było w naszym domu, ale również zadbali o smaczne słodycze na podwieczorki !!

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Mirosławowi oraz pracownikom Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna KOŁO w Ostródzie za przekazane prezenty, środki czystości, artykuły piśmienne oraz ulubione nasze słodycze.

Ogromną radość i gorące podziękowania ślemy firmie IKEA za węgiel, który pozwoli nam przetrwać zimowy czas oraz wieszaczki, miseczki, pudełka, pudełeczka, które pomogą nam w utrzymaniu porządeczku J

Nasi super sportowcy z Energa wykręcili, wychodzili oraz wybiegali dla dzieciaków wspaniałą sumę pieniążków co pozwoli nam pokryć najpilniejsze potrzeby !!

Dziękujemy bardzo Panu Wojciechowi za długoterminowa żywność, która cieszy nie tylko oko w magazynach ale rozbudza fantazję kulinarną J

Pani Anicie oraz Panu Hubertowi z Warszawy dziękujemy za wyjątkowe wsparcie!!

Wolontariuszom z HOPE w Gietrzwałdzie dziękujemy za bardzo miły dzień spędzony na pieczeniu pierniczków świątecznych oraz magiczną sesję zdjęciową!!

Ciężko się doliczyć, która to edycja, ale EjtoMikołaje znów nie zawiedli naszych podopiecznych!! Jak co roku jest wyjątkowa atmosfera, pełna wzruszeń i radości !! Pani Agnieszce, która napędza całą akcje ogromnie dziękujemy!!!

Przedstawicielom Zespołowi Szkół w Nowym Sączu im.” Sybiraków” dziękujemy za czarniusi węgiel J

Cudowne odwiedziny przedstawiciele firmy GAZUNO z Gdyni, którzy obdarowali nas sprzętem biurowym: drukarką ( stara nam wysiadła) i skanerem, słodyczami oraz węglem ( który idzie jak woda).

Na sygnałach podjechali SRAŻAC z Tuszewa, którzy wspólnie ze społecznością Szkoły Podstawowej w Tuszewie obdarowali nas słodyczami, grami, odzieżą!!

W tym roku zaprzyjaźniona Szkoła Podstawowa nr 65w Warszawie jak co roku obdarowała nas nie lada niespodzianką, a mianowicie otrzymaliśmy piękne ozdoby świąteczne, pierniczki dla każdego podopiecznego oraz ZAPROSZENIE na wycieczkę do Warszawy z noclegiem gdy zrobi się ciepło!! ( już nie możemy się doczekać !!)

Panu Jackowi dziękujemy za pyszne wędlinki !!!

Firmie IndykPol za przetwory mięsne bardzo, bardzo dziękujemy!!!

 

Bardzo jesteśmy wzruszeni za Państwa hojność, życzliwość, która odmienia naszą trudną rzeczywistość !!!!

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY !!!!

 


 

 

« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!

Rozliczenie PIT

Przekaż 1% naszej organizacji