Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

UE

Aktualności

Mikołaje !

20.12.2022

Nadszedł błyskawicznie miesiąc grudzień a wraz z nim magiczny czas oraz wiele wspaniałych odwiedzin przez Naszych Przyjaciół.

Jak co roku „mikołajkowego” buta załadował Pan Zbigniew Sitnik wraz ze swoją małżonką. Również nie zapomnieli o Nas Strażacy z Kazanic, którzy osłodzili ten mikołajkowy czas. Ogromną przyjemność sprawiła nam wizyta szanownych Panów z Rotary Club z Olsztyna z Panem dr Celerem na czele , którzy przekazali czek na wyjazdy np. na ulubiony nasz basen J

Najmłodsi podopieczni skorzystali z zaproszenia Pani Moniki i świetnie bawili się na imprezie Mikołajkowej organizowanej przez Bank PKO BP w Gietrzwałdzie. Dzieciaki wróciły przeszczęśliwe, chwaliły się otrzymanymi prezentami a w szczególności pluszowym misiem Uszatkiem, który spełnia rolę Przytulanki.

Bardzo dziękujemy Pani Karolinie, która koordynowała akcję „ Podaruj Gwiazdkę”  za indywidualne paczuchy dla Naszych pociech!! Radości za otrzymane prezenty nie było końca !!

EjToMikołaje kolejna edycja zakończona sukcesem. Pragniemy podziękować niezawodnej Agnieszce Skryckiej, za odwiedziny, czadową ( jak zawsze) atmosferę oraz za suuuper prezenty!!

Dziękujemy za Państwa hojność i otwarte serca!! Ślemy ciepluteńkie pozdrowienia!


« powrót

Anonimowy Przyjaciel

anonimowy formularz

Jeśli masz problem, chcesz porozmawiać, szukasz pomocy -

Napisz!

Rozliczenie PIT

Przekaż 1% naszej organizacji